Новара, с Андрей Гълъбинов в състава си, завърши при 1:1 с Бари в мача от 11-я кръг на Серия Б.

Гостите от Новара бяха чувствително по-добрият състав през всичките 90 минути на срещата. Гълъбинов и компания доминираха, а напред в резултата излязоха след 21 минути игра. Фараго успя да изведе тима си, след като се озова на добра позиция и стреля точно.

В продължението на срещата домакините обаче стигнаха щастливо до изравняване. Автогол си отбеляза Фараони, след като вместо да изчисти, прати топката в собствената си врата – 1:1.

Така след 4 победи, 3 равенства и 3 загуби, Новара е 12-а позиция с 13 точки. Съставът, в който играе Гълъбинов, обаче има мач по-малко. Бари пък е 5-и с 19 точки. Лидер в подреждането е Чезена с актив от 23 пункта.