С три гола на Чиро Имобиле Торино спечели с 3:1 домакинството си на Ливорно в първия мач от 29-ия кръг в Серия А.

Чезаре Бово асистира на нападателя на торинци за първото попадение, което падна в 25-ата минута. Гостите от Ливорно, които се приближават към местата, пращаши в Серия Б, не успяха да се противопоставят адекватно на своя съперник и инкасираха нови два гола след почивката.

След час игра Имобиле отново бе в прегръдките на своите съотборници, след като оползотвори добро подаване на мароканеца Омар ел Кадури.

Интригата бе убита окончателно седем минути по-късно, когато Чиро Имобиле оформи своя хеттрик.

В 89-ата минута Ливорно все пак стигна до почетно попадение, дело на Лука Силигарди.

Преди изиграването на останлите срещи от кръга Торино е девети с 39 точки, а Ливорно е на една позиция над чертата на изпадащите с 24 пункта.