Андрей Гълъбинов отбеляза гол за Новара, но отборът стигна само до равенство 1:1 при домакинството си на предпоследния Салернитана от 34-ия кръг на Серия Б.

Гълъбинов се появи в игра в 58-та минута и му бяха нужни само три минути, за да се разпише.

В 61-та минута Новара поведе в резултата, когато Дел'Орко комбинира с Гълъбинов, който не пропусна да се разпише във вратата на Салернитана.

Салернитана завърши мача с човек по-малко, след като Бернардини бе изгонен в 89-та минута.

Гостите обаче стигнаха изненадващо до точката в мача след попадение на Гато в добавеното време на срещата.

Новара е на трета позиция в класирането с 54 точки, колкото има и четвъртият. Отборът продължава борбата си за участие в плейофите за промоция в Серия А.