Българският национал Атанас Илиев влезе като резерва за своя Асколи при победата с 2:1 над Кротоне в мач от 26-ия кръг на Серия Б.

Нападателят се появи в игра в 73-ата минута на мястото на Ерамо при резултат 0:1. Гостите бяха повели с попадение на Коне в 54-ата минута. Асколи изравни в 84-ата минута чрез Фаласко. Победният гол падна в 90-ата минута и беше дело на Майстро, който преди това пропусна дузпа, но при добавката се разписа.

В друг мач от кръга Реджина на Андрей Гълъбинов надви Пиза с 1:0. Нападателят влезе на терена малко след час игра на мястото на Монталто. Единственият гол в мача вкара Жереми Менес в 12-ата минута.

Валентин Антов отново изгледа от пейката мача на своя Монца. Този път той остана резерва при домакинското поражение от Лече с 0:1.