Българският нападател Андрей Гълъбинов се превърна в герой за тима си Новара, който победи Бари с 4:3 след продължения. Той се появи на терена в 66-ата минута, заменяйки Евакуо.

Новара завърши срещата и с 10 човека, след като Лоренцо Дикман беше изгонен за втори жълт картон в 107-ата минута.

Двубоят беше част от плейофите за класиране в Серия А. Тимът на българина водеше с 3:0 до 47-ата минута, но позволи на Бари да стигне до равенството преди края на редовното време.

Новара откри резултата още в 3-ата минута с гол на Гонзалес, отново той беше точен в 43-ата и 47-ата минута.

Бари стигна до изрявняването с голове на Росина в 59-ата минута, отново той беше точен в 79-ата от дузпа, за да дойде и попадението на Пушкаш в 84-ата минута.

В 114-ата минута Гълъбинов се възползва от подаване на Ландзафаме и матира стража на Бари.