Българският национал Андрей Гълъбинов направи запомнящ се старт на лятната подготовка за своя Дженоа. Той се отличи с две попадения при погрома над австрийските аматьори от Вал Щубай с 13:0.

Родният нападател започна мача на пейката, но се появи на терена след почивката. Той откри головата си сметка в 51-та минута, когато се разписа за 8:0. Вторият му гол в мача дойде в 68-та и с него направи изражението на резултата двуцифрено.

Най-много голове в мрежата на клетите аматьори наниза полският конкурент на Гълъбинов за титулярното място в атака Кшищоф Пионтек. Той прониза мрежата на съперника цели пет пъти.

Юри Медейрос също добави два гола, а Дзанимакиа, Лападула, Омеонга и Лазович добавиха по едно попадение за "грифоните" за този изразителен успех, па макар и над аматьори, за старт на подготовката.