Фламини все по-близо до Ювентус
Спортният директор на Ювентус Алесио Секо се очаква да се срещне лично с френския халф на Арсенал Матийо Фламини и неговият агент, за да проведат преговори около евентуално преминаване на полузащитник в отбора на „старата госпожа”.
Договорът на 23-годишния футболист с Арсенал изтича в края на този сезон в Премиършип и той ще може със свободен трансфер да премине в Ювентус.
Бившият играч на Марсилия отхвърли предложения нов договор от страна на ръководството на Арсенал. Ако бе приел офертата от страна на „артилеристите” Фламини щеше да получава по 2 милиона паунда на година.
Другият италиански гранд Милан също проявява сериозен интерес към Фламини, но ръководството на Ювентус ще се опита да изпревари своите колеги за подписа на французина.
Добави ни в предпочитани източници в Google