Тимът на Дженоа с българина Андрей Гълъбинов в състава загуби домакинството си на Болоня с 0:1 в двубой от 7-ия кръг на италианската Серия А.

Гълъбинов бе резерва и влезе в игра в началото на второто полувреме.

Дженоа пък заема 18-а позиция във временното класиране в шампионат с едва 2 точки и без победа до момента.

Съставът на Болоня пък натрупа 8 точки и заема 11-о място в подреждането.

Гостите можеха да поведат още в 15-ата минута, когато се откри възможност пред Бруно Петкович, но той не успя да преодолее вратаря на Дженоа.

Диего Лаксалс пък пропиля отличен шанс за домакините в 65-ата минута, тъй като стреля доста неточно и прати топката вдясно от вратата на Болоня.

Моментът за гостите дойде в 73-ата минута, когато Родриго Паласио напредна отлично и реализира за 1:0 в полза на Болоня.

Дженоа можеше да измъкне поне точка, но в добавеното време на мача Горан Пандев с глава прати топката на сантиметри от вратата на съперника.