Ювентус победи драматично с 3:2 при гостуването си Каляри в мач от втория кръг на италианската Серия А, след като двата отбора завършиха 2:2, но гостите изпуснаха на два пъти аванса си. Трезеге се разписа в 54-та минута, но след 120 секунди Фоджа изравни от дузпа. В 76-та минута Дел Пиеро отново даде гол преднина за „бианконерите”. В 81-та Дзебина бе изгонен за втори жълт картон, а Фоджа отново изравни от дузпа. Малко след това Гросо от домакините също напусна терена след втори жълт картон. Победата за гостите донесе Киелини, който бе точен в последната минута от редовното време.

Катаня и Дженоа завършиха 0:0, а Торино и Реджина също си разделиха по една точка, след като завършиха 2:2. Головете за домакините отбелязаха Росина и Вентола, а Аморузо и Коца се разписаха за гостите.

Аталанта се наложи с 2:0 над Парма. Дзампаня и Кародзиери донесоха победата за отбора от Бергамо.