Българският национал Ивайло Чочев записа 76 минути за  Палермо при успеха с 1:0 над Читадела като гост в двубой от 18-ия кръг на Серия Б. Така тимът на Роберто Стелоне се завърна на пътя на победите след две поредни равенства.

На "Стадио Пиер Чезаре Томболато" единственото попадение за сицилианци вкара Сезар Фалети, след пас на Александър Трайковски, в 51-ата минута. Преди това пък съперникът бе уцелил две греди.

Чочев бе заменен в 76-ата минута от вътрешния полузащитник Николас Хаас. От началото на кампанията българинът е вкарал 1 гол в 5 мача за тима от "Ренцо Барбера".

След този успех Палермо остава лидер във втората италианска дивизия с 37 точки - на 5 пред втория Бреша (32 т.). Читадела е 7-ми с 26 пункта.