Българинът Ивайло Чочев и неговият Палермо допуснаха поражение у дома с 1:2 от Фоджа в двубой от 25-ия кръг на италианската Серия Б.

Чочев бе резерва и влезе в игра в 74-ата минута на двубоя.

Тимът на Палермо е трети във временното класиране с 43 точки в актива си, с три по-малко от лидерите Емполи и Фрозиноне, които имат по 46. Загубата обаче бе втора поредна за Палермо в Серия Б.

Отборът на Фоджа пък е 13-и с 31 точки в актива си, но пък записа трети пореден успех в шампионата.

Палермо поведе в 65-ата минута, когато Илия Несторовски се разписа от дузпа. Четири минути по-късно Палермо остана с човек по-малко заради червения картон на Ирог Коронадо.

Гостите от Фоджа успяха да се възползват от численото си преимущество и с два гола в края стигнаха до успеха. Матийо Дюамел изравни за 1:1 в 78-ата минута, а в 64-ата Оливер Крагл даде преднина на Фоджа за 2:1.