Отборите на Чезена и Верона не успяха да се победят в мач от 10-я кръг на Серия А. Двата състава завършиха при резултат 1:1.

Срещата премина със значително преимущество за играчите на Верона, които имаха превес по отношение на владение на топката през целия мач. Освен това, веронци създадоха и по-чистите положения в срещата.

Резултатът бе откри след 22-минути игра. Въпреки по-пасивната си игра Чезена поведе. След пас от дълбочина Уго Алмейда свали топката към Грегъри Дефрел, който се разписа за 1:0.

Авансът на Чезена се запази до 77-ата минута. Тогава играчите на Верона върнаха попадението и изравниха. При едно разбъркване във вратарското поле Хуан Гомес се възползва по идеален начин и направи 1:1.

Този резултат се запази до края на срещата.

В класирането Верона е на 11-о място с 13 точки, а Чезена е 18-и, в зоната на изпадащите, с актив от 7 пункта.