Отборът на Бреша се завърна в Серия А, след като спечели баража с Торино. Първата среща в Торино завърши наравно 0:0, а в реванша Бреша се наложи с 2:1.

Домакините поведоха в резултата в 34-та минута с гол на Давиде Посанцини, а в 67-та минута Андреа Карачоло удвои преднината, реализирайки точно дузпа.

Две минути по-късно гостите останаха с 10 души на терена, след като от игра бе отстранен Данило Д'Амброзио. Въпреки това Торино успя да намали чрез влезлия като резерва Рашид Арма.

В добавеното време още един футболист на гостите бе изгонен - Апима Барусо и това окончателно сложи край на техните надежди. Така след петгодишно отсъствие Бреша се завърна в първа италианска дивизия, заедно със спечелилите директна промоция Лече и Чезена.