Централният защитник се завърна в Ювентус, след като една година игра в Милан, като трансферът му донесе много дискусии сред феновете на двата тима.

Част от феновете на „бианконерите” не бяха особено доволни, след като Лео се завърна на „Ювентус Стейдиъм”, след като не останаха очаровани от радостта при гола му срещу Ювентус в края на март.

И макар Юве да победи „росонерите” с 3:1, Бонучи изравни резултата в 28-ата минута, а радостта му бе повече от бурна.

Бранителят бе запитан дали ще се извини на феновете на „старата госпожа” след завръщането си, но той бе повече от категоричен: „Ще докажа всичко на терена и няма да се извинявам на никого”.

„Няма да казвам никакви думи, а просто трябва да играя добре на терена”, сподели новото-старо попълнение на Ювентус.