Болоня и Дженоа не излъчиха победител в мача от 23-ия кръг на Серия А. Срещата завърши при 1:1. Матия Дестро даде аванс на домакините на, а Лукас Лерагер изравни.

И двете попадения бяха реализирани през първата част. Първо в 17-ата минута Матия Дестро бе оставен непокрит и с глава засече центриране на Поли.

В 33-ата минута равенството бе възстановено. След центриране от ъглов удар отдясно по атаката Ларагер засече за 1:1.

След почивката Дженоа създаде две чудесни ситуации за гол, но не успя да реализира. Първо в 67-ата минута Кристиан Куаме можеше да се разпише, но Лукаш Скорупски направи превъзходно спасяване.  Минута след това Доменико Крисчито засече от воле от границата на пеналта, но топката прелетя покрай вратата.

В заключителните минути на двубоя Болоня  упражни натиск, като в 87-ата минута Данило засече с глава центриране от ъглов удар, но над напречната греда.  Минута след това отново Данило не успя да порази целта.

В класирането Дженоа заема 13-о място с 25 точки, докато Боляна е 17-ти с 18.