Отборите на Торино и Фиорентина завършиха 1:1 в мач от 20-и кръг на италианската Серия А. Домакините откриха чрез Франк Рибери, но в самия край на срещата Андреа Белоти измъкна своя тим и му донесе точката.

Фиорентина влезе по-добре в срещата, но после сдаде инициативата и за малко щеше да си изпати, но Симоне Дзадза нацели гредата и не успя да открие резултата.

Така първата част приключи при нулев резултат и за двата тима, но само 4 минути след подновяването на играта гостите откриха чрез Душан Влахович. След преглед с ВАР обаче съдията развали празника на "виолетовите" и отмени попадението им заради засада.

След час игра Гаетано Кастровили бе изгонен заради изключително грубо влизане и остави отбора си с човек по-малко.

Въпреки това, само 7 минути по-късно Франк Рибери изведе отбора си напред в резултата. Всичко се провали, когато в 72-ата минута Никола Миленкович реагира глупаво и съдията отново показа червения картон.

Десетина минути преди срещата Торино отново разтресе напречната греда, а в 88-ата минута Андреа Белоти изстреля топката право във вратата на гостите, възстановявайки равенството.

Така Торино записа трето поредно равенство, с което остава близо до зоната на изпадащите с едва 15 точки, а Фиорентина събра 22 точки, с което запазва 12-ото си място.