Нападателят Марио Балотели направи неофициален дебют за новия си тим Бреша, който надигра четвъртодивизонния Мантова с 5:1.

Бившият нападател на Интер, Милан, Ница, Марсилия, Ливърпул и Манчестър Сити не успя да вземе участие в първите два мача на отбора си в Серия А, тъй като имаше да изтърпи санкция от 4 среща, „завещана” от престоя му при марсилци. Със сигурност натрупването на игрова практика за Супер Марио е била една от причините за организирането на спаринга.

Наред с Балотели първи мач за „бианкадзурите” записа и привлеченият в последния възможен миг Ромуло. Супер Марио имаше участие в първия гол за своя тим, след като вратарят изби неговият силен шут от пряк свободен удар право в краката на Алесандро Семприни. През втората част Балотели имаше шанса да си партнира с Алесандро Матри, с когото играха заедно в Милан.

Тъмнокожият футболист поигра около час, а останалите голове паднаха след неговата смяна. По два пъти бяха точно Лука Тремолада и Леонардо Морозини.