Бившият играч на Левски Антонио Вутов откри головата си сметка в новия си тим Козенца. Това стана при равенството 1:1 срещу Катания от 18-ия кръг на третото ниво на италианския футбол.

19-годишният нападател откри резултата от дузпа в 60-та минута. Това обаче не помогна на тима му да задържи успеха, защото допусна изравнително попадение в 85-та минута, дело на Плазмати.

Така Козенца изпусна да се изкачи в класирането и остава на петата позиция с 31 точки в актива си, колкото има и Лече. Лидер е Казертана с 38 точки, така че битката ще е здрава до края на сезона.

Иначе Катания остава в средата на таблицата с 20 точки, но има 10 отнети от федерацията и реално би трябвало да е доста по-напред в класирането.