Младата надежда на Интер Марко Ливая е доволен, че записа първи мач като титуляр за тима в снощния сблъсък с Рубин Казан в Лига Европа, но призна, че е можел да се представи далеч по-добре.

Хърватският младежки национал до 19 години изравни резултата на „Джузепе Меаца“ секунди преди края на първата част, в която руснаците изненадващо поведоха в резултата.

След почивката играчите на Курбан Бердиев отново дръпнаха с гол напред, преди в добавеното време на срещата Юто Нагатомо да оформи крайното 2:2 с красиво воле.

„Вкарах първия гол, но след това оплесках още един... Не спечелихме, но все пак стана хубав мач“, сподели младият нападател.

„Това бе емоционален миг за мен. Не полудях, след като се разписах. Моята цел е винаги да вкарвам голове“, добави още Ливая.