Звездите на Байерн сформираха рок банда за клип на свой съотборник
Gong.bg
Звездите на Байерн сформираха рок банда за клип на свой съотборник
Звездите на Байерн Мюнхен Филип Лам, Марио Гомес и Мирослав Клозе заснеха музикален клип, с който ще опитат да пробият класациите в Германия. Зад необичайния проект стои техният съотборник Андреас Гьорлиц, който в свободното си от футбола време е ръководител и китарист на бандата „Room77”, която вече добива популярност в родината си.
За видео клипа на песента „Hope” бранителят, който не може да намери място сред титулярите на баварците, повика своите колеги като актьори във видеото.
Самият клип е сниман на тренировъчната база на Байерн, като тримата немски национали влизат в ролята на музикантите от групата и изглежда сякаш те свирят парчето.
В центъра на събитията е Марио Гомес, който взима ролята на китарист и певец. „С голямо удоволствие бих бил в някоя банда, но не съм музикален”, обясни голаджията.
Филип Лам пробва своите умения на барабаните, докато Клозе свири на пиано. „Като малък, шест години се упражнявах, но не е останало много”, призна нападателят.
Най-хубавото е, че средствата, които песента и видеото ще съберат, ще бъдат дадени за благотворителност.