Томас Мюлер реализира хеттрик, а Шакири добави един за успеха на Байерн Мюнхен над Айнтрахт Франкфурт с 4:0 в мач от 11-ия кръг на Бундеслигата.

Мюлер откри головата си сметка в 23-ата минута. След комбинация между Рибери, Левандовски и Мюлер последният се разписа с коляно.

ВИДЕО ОТ МАЧА

През второто полувреме паднаха нови 3 гола във вратата на Айнтрахт. В 64-ата минута Рибери намери на отлична позиция Мюлер, който с много прецизен удар прати топката в ъгъла на вратата на домакините.

Само три минути по-късно нападателят фискира хеттрика си. Рибери изпълни тъч към Гьотце, той намери Мюлер, а той без проблем се разписа.

В 86-ата минута дойде редът и на Шакири да се разпише като плъзна топката от малкия пеналт във вратата.

В класирането Байерн вече има 27 точки, като преднината им е 7 точки спрямо Волфсбург и Борусия Мьонхенгладбах, които имат мач по-малко.