В осминафинален мач реванш от турнира за Купата на УЕФА Вердер Бремен победи с 1:0 Рейнджърс, но с общ резултат 2:1 шотландския отбор продължава за четвъртфиналите на надпреварата.

Домакините имаха тотален превес, но вратарят на шотландския отбор МакГрегър се представи великолепно и се намеси на няколко пъти решаващо. Играчите на Томас Шааф отправиха 35 удара по противниковата врата.

Единственото попадение в срещата отбеляза бразилската звезда на Вердер Бремен Диего в 58-та минута с хубав удар с левия крак.

До края на мача Вердер наложи още по-силен натиск, а футболистите на Рейнджърс само изчистваха топката по-далеч от наказателното си поле.

В 85-та минута Бубакар Саного уцели гредата зад МакГрегър, а при добавката вратарят на шотландците улови топката.