Волфсбург навакса два гола пасив и стигна до равенството 2:2 при гостуването на Бохум в среща от втория кръг на Бундеслигата.

Бохум взе комфортен аванс с голове на Станислав Шестак в 12-а минута и Кристоф Дабровски в 50-а.

Гостите от Волфсбург, които похарчиха най-много пари на трансферния пазар от германските клубове това лято - близо 25 милиона евро, обаче върнаха бързо едно попадение чрез Рикардо Коща две минути по-късно, а Махир Шаглик изравни в 69-а минута.

Бившият нападател на Литекс Миливое Новакович вкара гол за Кьолн, но това не бе достатъчно и срещата с Айнтрахт завърши 1:1.

Словенецът откри резултата в 33-а минута, но гостите измъкнаха точката след попадение на Мартин Фенин в 81-а минута. Дузпа за Кьолн изпусна Рода Антар в 39-а минута.

Равенството донесе първа точка и за двата отбора в Бундеслигата през този сезон.