Николай Михайлов игра пълни 90 минути за Твенте при загубата от германския Щутгарт 1:2 в приятелска среща.

Новото попълнение на холандския тим Марк Янко се разписа за 1:0 за тима на Михайлов в предпоследната минута на първата част.

Щутгарт обаче отговори с две попадения през второто полувреме дело на Харник в 56-ата и на Здравко Кузманович в 66-ата минута и стигна до крайния успех.

Основният съперник на Ники Михайлов за титулярното място на врата в холандския тим - ветеранът Сандер Бошкер, все още е във ваканция, след като бе част от тима на Холандия, който игра на финала на Мондиал 2010.

Двубоят бе част от турнир в Швейцария и след загубата Твенте ще играе в мач за 3/4 място срещу испанския Депортиво Ла Коруня.