Тодор Неделев изигра нов мач за втория отбор на Майнц 05, който се подвизава в Трета лига на немския шампионат.

Българският национал, който все още не може да се наложи в първия състав, отново бе изпратен да трупа игрова практика за резервите на Майнц, които постигнаха изненадваща победа с 2:1 като гости на лидера в Трета лига Веен Вийсбаден.

Неделев остана на терена до 65-а минута и помогна на отбора да стигне до два гола чрез Росбах и Паркър. Домакините реализираха почетен гол в края на мача.

С успеха вторият отбор на Майнц се измъкна от зоната на изпадащите като заема 16-а позиция с 13 точки.

В друг мач от Трета лига, младежкият национал Едисон Йорданов изигра 90 минути за втория отбор на Борусия Дортмунд, който завърши 2:2 с гостуващия тим на Оснабрюк. „Жълто-черните“ са на 18-а позиция с 11 точки.