Отборите на Волфсбург и Айнтрахт Франкфурт не се победиха в мач от 23-ия кръг на Бундеслигата. Двата тима си размениха по две попадения в първото полувреме при равенството 2:2.

Gulliver/GettyImages
28 снимки

Домакините поведоха с гол на Омар Мармуш още в 10-ата минтуа на срещата. Гостите обаче бързо реагираха и в 22-ата минута Коло Муани изравни, а четири минути след това пълният обрат беше осъществен от Еван Н'Дика.

В 43-ата минута пък Яник Герхард реализира за "вълците" и донесе равенството 2:2, тъй като повече голове нямаше през второто полувреме. Така и двата тима продължават битката си за европейските турнири. Айнтрахт се намира на шестото място с 39 точки, докато пет пункта назад е и Волфсбург, който заема осмата позиция.