Попадението на сърбина Филип Костич на беше достатъчно за Айнтрахт Франкфурт да спечели у дома срещу Щутгарт и двата отбора направиха равенство 1:1 в четвъртия кръг от Бундеслигата.

Gulliver/GettyImages
60 снимки

Нападателят на "орлите", който не пожела да тренира със своите съотборници заради интерес от страна на Лацио, откри резултата в 79-ата минута с точен удар след пас на Джибрил Соу.

Положението за гостите стана още по-тежко след червения картон на Валдемар Антон, който беше отстранен от игра заради опасно влизане.

Две минути преди края на редовното време Омар Мармуш, който премина в Щутгарт от Волфсбург под наем, изравни за 1:1.

Гостуващият отбор прекъсна серията си от две поредни загуби и има актив от 4 точки на десето място, докато Айнтрахт е на 13-та позиция в класирането с точка по-малко.

По-късно днес Херта Берлин гостува на Бохум, докато Борусия Мьонхенгладбах е домакин на Арминия Билефелд.