Кьолн спечели домакинството си срещу Айнтрахт Франкфурт с 3:0. "Козлите" спечелиха трите точки в мача от 23-ия кръг и към момента заемат 11-о място в Бундеслигата.

Gulliver/GettyImages
20 снимки

Всички попадения паднаха през второто полувреме.

Още в 6-ата минута Коло Муани от гостите успя да преодолее двама защитника на Кьолн и след това нанесе удар, който обаче бе право в ръцете на стража.

В 17-ата минута настъпи спорна ситуация, след като Ерик Мартел от "козлите" игра с ръка в собственото си наказателно, въпреки това съдията реши, че контактът не е достатъчен, за да отсъди дузпа.

Йонас Хектор стреля високо над напречната греда в продължението на първото полувреме.

Четири минути след началото на второто полувреме Флориан Кайнц прати центриране към Тим Хюберс, който се разписа за 1:0.

В 71-ата минута Ели Скири също се възползва от центриране, след като стигна до топката и я прати във вратата с глава.

Отново той оформи класическото 3:0 в 86-ата миунта с удар от вътрешността на наказателното поле.