Хановер победи Хамбургер с 1:0 в мач от 16-ия кръг на Втора Бундеслига. Единственото попадение вкара Линтън Майна в 14-ата минута.

В 11-ата минута Ята получи пас отдясно и намери в наказателното поле оставения непокрит Глатцел. Нападателят с глава успя да се разпише във вратата. Попадението обаче беше отменено заради засада на Ята при подаването към него.

Три минути по-късно Муроя изчисти топката след изпълнение на корнер, което позволи на домакините да хванат своя съперник на контраатака. Байер напредна с топката, стигна до наказателното поле и отправи удар, който срещна гредата. Топката стигна до Майна, който от малък ъгъл вкара за 1:0.

До края на срещата гостите не успяха да стигнат поне до изравнително попадение.

С успеха Хановер събра 17 точки и излезе на 15-о място във временното класиране, докато Хамбургер е 7-и с 26 точки.