Борусия Мьонхенгладбах победи Волфсбург с 1:0 след продължения. Срещата беше от осминафиналите на Купата на Германия. Победното попадение в срещата вкара Ману Коне в 120-ата минута.

Първата по-интересна ситуация беше на сметката на домакините, но в 7-ата минута Кристоф Крамер пропусна да се разпише. В началото на втората част Юлиан Вайгъл също не успя да се разпише от удобна позиция.

В 86-ата минута Тиаго Томас прати топката във вратата, но голът беше отменен заради засада. В продължението на редовното време Йонас Винд на два пъти имаше възможност да вкара гол на Мориц Николас се намеси и спаси.

Така се стигна до продължения, а в техният край Ману Коне донесе победата на своя отбор. Френският халф беше най-съобразителен след центриране от корнер на Флориан Нойхаус и вкара за крайното 1:0.