Байерн може да съжалява, че не си тръгна с трите от гостуването на Айнтрахт, след като допусна изравняване дълбоко в добавеното време. Мачът във Франкфурт завърши 3:3 и това бе второ поредно равенство за баварците в Бундеслигата

Ким Мин-Жае даде преднина на гостите в 15-ата минута. Две бързи атаки на Айнтрахт доведоха до пълен обрат след голове на Омар Мармуш, който вече има седем попадения в Бундеслигата през този сезон, и Юго Екитике. Дайо Упамекано обаче изравни за 2:2 само три минути, след като домакините бяха повели.

След почивката тимът на Венсан Компани имаше по-голям контрол, а попадение на Майкъл Олисе в 53-ата минута даде нова преднина на гостите. Айнтрахт обаче успя да стигне до равенството с първия си точен удар за втората част и той дойде чак в добавеното време. Жуниор Дина-Ебимбе преодоля Конрад Лаймер, след което изведе Омар Мармуш, а египтянинът прати топката покрай Мануел Нойер, за да гарантира точката на своя тим в шестата минута от добавеното време на срещата.