Отборите на Аугсбург и Айнтрахт Франкфурт завършиха при 1:1 двубоя по между си от 19-ия кръг на Бундеслигата. Домакините от Аугсбург, който вече четвърти мач нямат победа в германския шампионат заемат 15-ото място във временното класиране с 19 точки. Айнтрахт е осми с 28 точки в актива си. Лидер в Германия е Байерн Мюнхен с 46 точки.

Gulliver/GettyImages
45 снимки

Гостите от Франкфурт поведоха в 22-ата минута с попадение на японеца Даичи Камада. Той бе изведен сам срещу вратаря на Аугсбург и го преодоля за 0:1.

Австрийският нападател на домакините Михаел Грегорич изравни за 1:1 в 38-ата минута на мача. Футболистите на Аугсбург на два пъти претендираха за дузпа - в 35-ата минута и в добавеното време на първата част, но след консултация на рефера със системата за видеоарбитраж такава не бе отсъдена.

Попадение на Айнтрахт Франкфурт в 51-ата минута пък не бе зачетено заради засада.