Айнтрахт Франкфурт вкара два гола в добавеното време, за да направи обрат и да спечели с 2:1 у дома срещу Борусия Мьонхенгладбах.

Гостите откриха резултата през първото полувреме чрез Макс Вьобер, но голмайсторът беше изгонен от терена две минути преди края. Аурелио Бута и Робин Кох се възползваха по най-добрия начин от численото предимство, вкарвайки по едно попадение за крайния успех.

Щутгарт се възстанови от неделната загуба с 0:3 от Байерн, побеждавайки Аугсбург у дома с 3:0, за да измести РБ Лайпциг от третото място. Серху Гираси отбеляза отново, 17-ият му гол през кампанията, докато Денис Ундав и Крис Фюрих също се записаха за домакините.

Новакът Хайденхайм продължи впечатляващия си дебютен сезон в Бундеслигата, като изоставаше два пъти, за да спечели с 3:2 у дома срещу Фрайбург.