Айнтрахт Франкфурт на три пъти повеждаше при гостуването си на Фрайбург, но не успя да си тръгне с победа при гостуването си в Баден-Вюртенберг, след като срещата между двата отбора завърши 3:3. Срещата беше от 22-ия кръг на Бундеслигата.

В 27-ата минута Айнтрахт поведе в резултата с гол на Омар Мармуш. Египтянинът се разписа след подаване на Филип Макс. Само три минути по-късно домакините изравниха. Ритсу Доан се озова на правилното място и вкара една избита топка.

Gulliver/GettyImages
13 снимки

В 35-ата минута "орлите" отново бяха напред в резултата. Ансгар Кнауг беше точен с хубав удар в десния ъгъл.

В продължението на първото полувреме Фрайбург отново изравни след гол от дузпа на Винченцо Грифо.

Кнауф пак даде преднина на Айнтрахт в 72-ата минута. Младежкият национал на Германия беше точен след подаване на Мармуш.

Възпитаниците на Дино Топмьолер обаче отново не успяха да удържат аванса си и в 90-ата минута Михаел Грегорич вкара за 3:3 с глава след центриране на Ноа Вайсхаупт.

В добавеното време на мача и двата отбора имаша възможност да стигнат до успеха. Първа Лукас Кюблер изчисти от голлинията удар с на Юго Екитике. Малко след това Тута изчисти влизащата във вратата топка след удар на Грегорич.

Айнтрахт остава на шесто място във временното класиране с 33 точки. Фрайбург е осми с четири точки по-малко.