Щутгарт изпусна два гола аванс и завърши наравно 2:2 в домакинството си на Херта. Срещата беше от 14-ия кръг на Бундеслигата.

В 15-ата минута домакините хванаха „старата дама” на контратака и стигнаха до гол чрез Омар Мармуш. Четири минути по-късно Хамади ал Гадиуи намери Филип Форстер, който с удар в десния ъгъл вкара за 2:0.

В 22-ата минута Мармуш можеше да вкара и трети гол, но вратарят спаси.  В 34-ата минута гол на Ишак Белфодил беше отменен заради засада.

В 40-ата минута берлинчани се върнаха в мача. Стеван Йоветич се разписа, след като се справи със защитата на домакините и отбеляза за 2:1.

В 66-ата минута Мармуш прати топката във вратата, но беше в положение на засада. Десет минути по-късно Белфодил намери Йоветич, който оформи крайното 2:2.

Двата отбора са в долната половина на класирането. Щутгарт е 15-и с 14 точки, докато Херта има пункт повече.