Над 50 души са били арестувани по време на финала в Шампионска лига между отборите на Борусия Дортмунд и Реал Мадрид, съобщиха от лондонската полиция.

Още не бяха изминали и две минути от първия съдийски сигнал на „Уембли”, когато няколко човека прескочиха загражденията и се опитаха да влязат на терена. Двама от тях дори успяха и прекъснаха мача за няколко минути, докато стюардите успят да ги хванат и изведат извън игралното поле.

Въпреки инсталираните специални стоманени решетки покрай трибуните и терена на стадиона в английската столица, които струваха на организаторите над 5 млн. паунда, феновете не срещнаха трудности да влязат на терена.  

Още преди началото на срещата десетки са били задържани на входовете, опитвайки се да влязат на стадиона без редовни билети.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google