Отборите на Арминия Билеферд и Унион Берлин не успяха да се поледят и завършиха наравно при резултат 0:0 в последен двубой от 24-ия кръг на германската Бундеслига.

Срещата не предложи много голови положения, като най-чистите положения се откриха пред резервата на столичани Кейта Ендо.

В 74-ата минута той бе изведен отляво в наказателното поле и стреля по диагонала, но покрай лявата греда на домакините. Седем минути след това отново той бе изведен сам срещу вратаря Штефан Ортега, който този път спаси с крак и запази нулевото равенство.

С тази точки Унион вече има актив от 35 точки на седмата позиция, докато Арминия е 16-и с 19 точки, с една повече от 19-ия Майнц. В следващия кръг столичани приемат Кьолн, ановаците в елита домакинстват на Вердер Бремен.