Айнтрахт Франкфурт победи Бохум с 2:1 в мач от 26-ия кръг на Бундеслигата. „Орлите” трябваше да правят обрат, след като Себастиан Полтер изведе гостите напред в резултата. В 46-ата минута Ерхан Масович си отбеляза автогол, а шест по-късно Дайчи Камада донесе успеха на своя тим.

В 19-ата минута Полтер засече с глава центриране на Стафилидис и откри резултата.

Само минута след подновяването на играта Масович в опита си да изчисти топката си отбеляза автогол.

В 52-ата минута Камада направи пълен обрат за Айнтрахт, след като засече топката от воле от границата на наказателното поле.

Айнтрахт събра 37 точки след днешния успех и заема 9-о място във временното класиране. Бохум е 11-и с пет точки по-малко.