Отборът на Майнц 05 записа първи успех през новия сезон в Бундеслигата. В мач от първия кръг възпитаниците на треньора Сандро Шварц се наложиха с 1:0, а гола за успеха бе дело на резервата Антони Юджа.

Единствения гол в срещата дойде през второто полувреме. Нигерийският Юджа се разписа почти на празна врата, след като Куиазон се пребори успешно с бранител на Щутгарт отдясно и подаде към своя съотборник, който с удар от точката на дузпата не сгреши.

Юджа се появи на терена в 67-ата минута, а само девет по-късно успя да се отблагодари на своя наставник с попадение.

Като цяло тимът на Щутгарт бе по-опасният в мача и този, който пропусна по-добрите положения за гол, но в крайна сметка не успя да се възползва от тях и в крайна сметка бе наказан.

По-късно днес Борусия Дортмунд посреща РБ Лайпциг.