Отборът на Херта изпусна да оглави класирането в Първа Бундеслига, след като завърши 1:1 при гостуването на борещия се за оцеляване тим на Арминия Билефелд.

Българският нападател в отбора на берлинчани Валери Домовчийски бе оставен на резервната скамейка от старши треньора Армин Фавр и се появи в игра едва в края на мача. Той влезе на мястото на Еберт в 85-та минута и не успя да помогне на своя отбор да стигне до победата.

Гостите от Херта поведоха в резултата в 13-та минута чрез Андрей Воронин, който се възползва от добър пас на Дробни.

Арминия стигна до изравнително попадение в 40-та минута чрез попадение на Вихнярек.

След това реми Херта остана на второ място във временното класиране на Първа Бундеслига с 37 точки, на една зад водача Хофенхайм, а Арминия е на 14-о място с 18 точки.