Хановер 96 спря негативната серия от три поредни загуби, в която се намираше. Отборът обаче отново не успя да победи, а завърши 0:0 като домакин на новака Айнтрахт Брауншвайг в мач от 12-я кръг на Първа Бундеслига.

Хановер имаше надмощие през по-голямата част от мача, но не успя да реализира създадените положения пред вратата на Давари.

През първото полувреме сериозни пропуски направи Диуф, който на два пъти бе изведен на добра позиция, но не вкара.

През втората част в игра за Хановер се появи Шлаудраф, но и той не успя да вкара и да донесе победата за своя тим.

Хановер има 14 точки и заема девета позиция, докато Айнтрахт Брауншвайг остава в зоната на изпадащите, като има 8 точки и е на предпоследното седемнадесето място.