Отборите на Хамбургер и Пари Сен Жермен се класираха без никакви проблеми за 1/8-финалите на турнира за Купата на УЕФА.

В мач-реванш като домакин Хамбургер победи холандския НЕК Ниймиген с минималното 1:0. Единственото попадение в мача отбеляза Ивица Олич още в 8-мата минута на мача.

В първия мач немците победиха с категоричното 3:0 и след общ резултат 4:0 се класират за следващия етап на надпреварата.

Подобно бе и положението с тима на ПСЖ, който отстрани друг немски отбор Волфсбург с 5:1 след 3:1 във втория мач.

На „Фолксваген Арена” резултатът бе открит в 38-мата минута, когато Пеги Луиндула реализира дузпа. Жером Ротен удвои в 59-тата минута, а 4 по-късно Макото Хасебе отбеляза почетното попадение за „вълците”. Пеги Люиндула с втория си гол в мача оформи крайното 3:1 в 73-тата минута.