Българският нападател на Монако Димитър Бербатов е заплашен от наказание, предават медиите във Франция.

Твърди се, че бившият футболист на Манчестър Юнайтед е изрекъл нецензурни думи по адрес на четвъртия съдия по време на мача с Рен  /1:1/ през изминалия уикенд.

Бербатов бе заменен в 67-ата минута на двубоя при резултат 1:0 в полза на неговия състав, а при отправена забележка, че напуска терена бавно, се твърди, че не е сдържал нервите си и е отвърнал язвително на рефера, спомагащ дейността на главния.

Според информацията, сега се изчаква да излезе докладът от срещата, за да стане ясно дали въпросната ситуация е описана. Ако това е така, се сочи, че Дисциплинарната комисия може да наложи санкция.