Вратарят на Тулуза Али Ахамада се превърна в големия герой за отбора, след като негов гол в последните секунди на мача срещу Рен донесе равенството 2:2 в мача от 6-тия кръг на Лига 1.

Рен откри резултата в 10-а минута чрез Джонатан Питройпа, а в 24-а Тулуза изравни чрез Висам Бен Йедер.

Гостите отново излязоха напред в резултата в 65-а минута след попадение, дело на Мевлут Ердинг. Мачът вървеше към победа на Рен, когато в четвъртата минута от добавеното време вратарят Ахамада се включи в предни позиции и след центриране в наказателното поле с глава преодоля своя колега Беноа Костил, за да оформи крайното 2:2.

В класирането Тулуза е на седмо място с 9 точки, а Рен е на незавидната 18-а позиция с 4.