Съперникът на ЦСКА в първия кръг на турнира за Купата на УЕФА Тулуза отново не успя да победи у дома и завърши 1:1 срещу Ланс в среща от деветия кръг на Лига 1.

За разлика от първия мач с ЦСКА, днес „виолетовите” започнаха мача с много повече мощ в нападение. Старши треньорът на Тулуза Ели Боп започна със следните единайсет: Душе, Сето, Конгре, Фофана, Илунга, Ебондо, Диуз, Емана, Бергуно, Елмандер и Жиняк. През второто полувреме в игра се появиха Мансаре, Батле и Сириу.

Резултатът бе открит от Бергуно в 23-та минута, но гостите стигнаха до равенството след попадение на Монтерубио, който се разписа седем минути преди края на първото полувреме.

Страсбург загуби с 0:1 от Льо Ман, като за домакините не игра Емил Гъргоров, който е контузен и бе оставен извън групата за мача.