Тулуза излезе поне временно на върха във френската Лига 1 след равенство 1:1 като гост на Ница в мач от третия кръг на първенството.

Домакините поведоха в резултата в 31-а минута след гол на Антони Муниер, който се възползва от асистенция на Ренато Сивели. Тулуза стигна до равенството едва в последната минута на редовното време, когато след пас на Муса Сисоко Адриен Регатин вкара за 1:1.

В добавеното време на двубоя Сукуна от Тулуза направи нарушението в наказателното поле, за което получи втори жълт картон и остави отбора си с човек по-малко. Ница пък получи право да изпълни дузпа, която обаче не бе реализирана и така двубоят завърши при резултат 1:1.

В класирането Тулуза е лидер със 7 точки и е с една пред Монпелие и Сент Етиен, които имат мач по-малко, както и Каен. За Ница пък спечелената точка бе първа от началото на сезона, а отборът остава на последно място.