Пари Сен Жермен победи с 4:0 като гост петодивизионния Сабле в първия двубой от 1/16-финалите за Купата на Франция.

Аматьорите се държаха много достойно и дори бяха на път да удържат 0:0 до почивката, но в 36-ата минута богаташите от Париж получиха дузпа, която Нене вкара.

Тимът от 5-а лига обаче не се предаде и се брани много мъжки чак до 65-ата минута, когато Кевин Гамейро вкара за 2:0. Отново Гамейро бе точен за 3:0 в 73-ата, а крайното 4:0 фиксира Нене в 90-ата, като за него това също бе второ попадение в срещата.

Интересен факт е, че срещата се игра на стадиона на Сабле, а според статистиката цели 25 000 зрители са наблюдавали мача на състава от 5-ия ешелон на френския футбол срещу разполагащия със стотици милиони евро ПСЖ.