Отборът на Сошо направи 2:2 с Бордо в мач от 33-я кръг на Френската лига и по този начин си поделиха по точка.

Двубоят, който се състоя на Стад Огюст Бонал, предложи 4 гола. Бордо имаше преимущество по отношение на владение на топката и закономерно отправи повече удари към противниковата игра.

Резултатът бе открит в 34-ата минута на срещата, когато домакините получиха право да изпълнят дузпа, Риад Будебуз застана зад топката и бе точен за 1:0. Въпреки опитите на „жирондинците“, до края на първата част резултатът не бе променен.

След подновяването на играта, Бордо на бързо организира няколко хубави атаки, а в 51-ата минута, бразилецът Мариано върна гола пасив – 1:1, след като се възползва от хубава асистенция на Шейх Диабате. Малко повече от 10 минути след това, Сошо отново поведе.

В 64-ата минута Седрик Бакамбу се възползва от една ситуация, в която показа съобразителност и за втори път в мача изведе тима си напред в резултата – 2:1.

Играчите на Франсис Жило не се примириха и в 79-ата минута Людовик Обраняк асистира по прецизен начина на Шейх Диабате, който с глава оформи крайното 2:2.

След равенството Сошо е в зоната на изпадащите, 18-ти с актив от 32 точки, докато Бордо е 9-ти с 47 пункта.