Отборът на Сошо победи ФК Париж с 2:1 като гост в плейофите в Лига 2 във Франция за влизане в елитната дивизия - Лига 1. Следващият противник на петия от редовния сезон Сошо е третият Оксер, а срещата е на 20 май.

Махаме Сиби даде аванс на домакините от 1:0 в 8-ата минута на двубоя. Футболистите на ФК Париж пропуснаха две дузпи в рамките на 10 минути. Първо Мустафа Наме сгреши при изпълнението си в 4-ата минута, а в 14-ата Мигуел Алфарела също не успя да вкара втори гол за тима си от бялата точка. Лошите моменти за ФК Париж продължиха в 43-ата минута, когато сенегалецът Наме получи втори жълт и съответно червен картон, оставяйки отбора с човек по-малко.

Гостите бързо се възползваха и в добавеното време на първата част Стив Амбри изравни за 1:1. Победният гол за Сошо бе дело на влезлия като резерва Максим Тейшейра в 92-ата минута на мача.