Сошо победи Тулуза с 4:2 в първия мач от 29-я кръг на френската Лига 1. Домакините спечелиха важни три точки, с които се изравниха със своя опонент днес. Сошо е пети, докато Тулуза остана четвърти с по-добрата си голова разлика.

Момчетата на Ален Перен поведоха с 4:0 без да срещнат почти никаква съпротива от Тулуза. До полувремето Сошо вече имаше аванс от два гола, след като Гра и Лирой се разписаха съответно в 21-та и 33-та минути.

След почивката отново Гра направи резултата класически в 55-та минута, а осем по-късно Исабей вкара за 4:0.

В самия край на срещата гостите дадоха малко радост на феновете си, като направиха загубата не толкова разгромна. В 88-та минута Мансаре намали, а в последните секунди Емана оформи крайното 4:2.